Pozycjonowanie stron Grudziądz

Agencja interaktywna Creato z Grudziądza oferuje pozycjonowanie stron dla firm z Grudziądza i okolic, ponadto przeprowadzenie skutecznej kampanii AdWords w wysukiwarce Google.
Pozycjonowanie przez Creato  pozwala wynieść witrynę na szczyt wyników wyszukiwarki. Nasza oferta to nie tylko pozycjonowanie stron, ale również audyty SEO, prowadzenie social media’s, marketing szeptany jak również marketing internetowy.  Specjalnie dla lokalnych firm z Grudziądza i okolic.

Pozycjonowanie stron Toruń

Creato rozszerzyło swoją ofertę pozycjonowania dla firm z Torunia i okolic. Jeżeli prowadzisz biznes, masz witrynę która jest słabo wypozycjonowana, lub niewidoczna w wyszukiwarce Google, koniecznie skontaktuj się z Creato. Pozycjonowanie dla Toruńskich firm stało się dla nas kolejnym priorytetem, stawiamy jasne warunki umowy, płatność za uzyskany efekt, a metody które stosujemy są etyczne i efekty pozycjonowania są trwałe. Pozycjonowanie stron Toruń – tylko z Creato.

POZYCJONOWANIE STRON

Firma Creato to ponad 9 lat doświadczenia w zakresie pozycjonowania stron, wielu zadowolonych, wciąż współpracujących z nami klientów. Ich witryny na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim stale analizujemy i pozycjonujemy do top 10 wybranych fraz. Jeżeli więc szukasz pozycjonera, agencji która odpowiednio zajmie się Twoją witryną, to wystarczy abyś wysłał do nas zgłoszenie poprzez formularz, lub zadzwonił na numer +48 509 415 809.
Natomiast jeżeli chciałbyś rozmówić się z nami face to face to serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Grudziądzu przy ul Hallera 17/19. Omówimy dokładnie strategię działania naszego pozycjonowania, ustalimy szczegóły współpracy, możliwość osobistej relacji z klientem to dla nas przyjemność.

KOMPLEKSOWE USŁUGI SEO SEM SOCIAL

POZYCJONOWANIE

POMOC W WYBORZE FRAZ

OPTYMALIZACJA STRONY

LINK BUILDING

COPYRIGHTING

AUDYTY SEO

KAMPANIE ADWORDS

STWORZENIE KOMPLETNEJ KAMPANII

ANALIZA STATYSTYK

MODYFIKACJA STRATEGII

SOCIAL MEDIA

PROWADZENIE KAMPANII SPOŁECZNOŚCIOWYCH

PROWADZENIE FIRMOWEGO FAN-PAGE’A

STRATEGIA DZIAŁANIA W SOCIAL MEDIA

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie stron na wybrane frazy jak również te z “long tail” tzw długiego ogona znacząco poprawia widoczność witryny w wyszukiwarce Google.  Za pomocą pozycjonowania, wypromujemy Twoją stronę w internecie, a tym samym Twój biznes zwiększy przychody.

KAMPANIE SPONSOROWANE

AdWords czyli linki sponsorowane wyświetlające się ponad wynikami “naturalnymi” w wyszukiwarce Google. Przeprowadzimy dla Ciebie skuteczną kampanię za pomocą narzędzi AdWords. Kampanie te mają na celu zwiększenie rozpoznawalności marki, pozyskanie nowego źródła potencjalnych klientów. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów takiego rodzaju marketingu.

POZYCJONOWANIE SKLEPÓW

Prowadzisz sprzedaż online? Twoje produkty potrzebują odpowiedniej strategii pozycjonowania aby zwiększyć zasięg jak również sprzedaż? Napisz do nas, a z pewnością ustalimy odpowiedni budżet, aby Twoja działalność przynosiła zyski.

AUDYTY STRON

Potrzebujesz szczegółowej analizy swojej witryny ? Nie wiesz, czy Twojej witrynie potrzebne jest SEO albo optymalizacja? Sporządzimy szczegółowy raport pod kątem przyjazności witryny dla wyszukiwarki tzw SEOFRIENDLY oraz co ważniejsze sprawdzimy zgodność z panującymi standardami mając na uwadze ostanie zmiany w algorytmie, np PINGWIN czy FRED.

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja witryny to kluczowy element wpływający na wyniki w wyszukiwarce Google. Agencja Creato uporządkuje Twoją witrynę. Przy stałej współpracy optymalizacja jest wliczona w cenę usługi, lecz istnieje możliwość zamówienia jednorazowej optymalizacji swojej strony www.

Jaki rodzaj promocji oferujemy i dlaczego?

Oferujemy najbardziej skuteczny i efektywny rodzaj promocji w internecie. Na czym polega?

Pozycjonowanie to zestaw czynności zmierzających do osiągnięcia przez stronę internetową Twojej firmy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Atrakcyjność pozycjonowania wynika z stosunkowo niskiej kwoty, jaką możesz zapłacić za najwyższe pozycje w Google i imponujący wzrost liczby odwiedzin strony Twojej firmy, a w konsekwencji np. wzrost liczby klientów. Przykład:

Pizzeria w Toruniu pozycjonuje swoją stronę internetową na słowa kluczowe „pizzeria toruń”, ponieważ właśnie takie słowa wpisują osoby szukające pizzerii w Toruniu. Efektem pozycjonowania jest 3 miejsce w wynikach wyszukiwania na te słowa kluczowe, podczas gdy wyników jest ponad 150 tysięcy. Dzięki tak wysokiej pozycji na stronę pizzerii trafia dziennie ponad 70 osób, a średnio 6% tych osób decyduje się zamówić pizze. Tym sposobem usługa pozycjonowania generuje średni przychód dzienny wysokości ponad 300 zł, a koszt pozycjonowania zwraca się w 2-3 dni.

pozycjonowanie stron toruń

Korzyści z pozycjonowania strony przez Crato ?

  • Płatność tylko za efekty – zapłacisz za osiągnięcie czołowych miejsc w wynikach wyszukiwania (pozycjonowanie).
  • Wysoka opłacalność – za bardzo niską cenę możesz w szybkim czasie osiągnąć duży przychód dzięki odwiedzającym Twoją stronę, którzy zdecydują się skorzystać z Twojej oferty.
  • Skierowanie do potencjalnych klientówpozycjonowanie to forma reklamy, która wyświetla się tylko osobom, które są bezpośrednio zainteresowane produktami lub usługami, jakie oferujesz.

pozycjonowanie stron toruń

Dlaczego właśnie pozycjonowanie stron w Google?

Według najnowszych statystyk udostępnionych przez Ranking.pl ponad 94% polskich internatów korzysta z wyszukiwarki Google. Z Onetu i WP korzysta w tej chwili znikoma ilość użytkowników: Onet – 1,9%, WP – 0,7%.

W związku z tym postanowiliśmy skoncentrować naszą energię na najpopularniejszej wyszukiwarce, jaką jest Google.

Jednocześnie informujemy, że działania jakie wykonujemy w ramach pozycjonowania strony w Google dodatnie wpływają na wzrost pozycji w pozostałych wyszukiwarkach. Oznacza to, że przy podpisaniu umowy na pozycjonowanie w Google wzrosną również pozycje w Onet i WP a nawet Yahoo czy Bing, jednak nie będziemy już raportować pozycji w tych wyszukiwarkach.

pozycjonowanie stron toruń

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania analizy fraz dla Twojej witryny !

Te firmy zaufały nam nie tylko w kwestii pozycjonowania stron :

 

Kontakt

REALIZACJA I SERWIS

Tomasz Paduch
Tel. +48 509 415 809
tomek@creato.pl

  • facebook

NAPISZ DO NAS

LOKALIZACJA

Creato
ul. Hallera 17/19
86-300 Grudziądz
NIP: 876-221-30-75

Wszystkie prawa zastrzeżone
Creato