O nas

To, że tu trafiłeś może oznaczać, że chcesz nas poznać lepiej nim zdecydujesz się na współpracę. Nie będziemy opisywać wszystkich zalet naszego zespołu i korzyści, jakie możesz osiągnąć. Zamiast tego, krótko i treściwie, opiszemy kim jesteśmy i jak pracujemy.

Nasza “drużyna” składa się z fascynatów informatyki i marketingu. Każdy z nas zajmuje się zawodowo lub hobbistycznie kreowaniem wizerunku osób, firm i organizacji. Nasza edukacja również opiera się na tych dziedzinach. Teraz połączyliśmy siły, by robić to co lubimy jeszcze bardziej skutecznie i profesjonalnie.

Uwielbiamy tworzyć a w naszej firmie zapewniliśmy warunki do kreatywnej i skutecznej pracy z pasją. Nad projektem, który być może nam powierzysz, skupimy siły osób o różnych specjalnościach w dziedzinach informatyki, marketingu i reklamy. Wzajemnie się uzupełniając osiągniemy efekt synergii, jaki zaobserwujesz w efektach naszej pracy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę z różnic, jakie istnieją w potrzebach i oczekiwaniach każdego z naszych klientów. Wiemy też, że dobrze wykonana praca jest podstawą do polecenia nas kolejnym klientom.